O firmie

Dzień dobry, tu Kasia!

Planowaniem zainteresowałam się w 2015r. gdy na blogu natknęłam się na recenzję plannera firmy Erin Condren. Spodobała mi się taka forma planowania. Nudne, neutralne kalendarze dostępne w każdym kiosku i księgarniach raczej mnie nie pociągały. Jestem wzrokowcem, więc wygląd, przejrzystość i kolory są dla mnie bardzo ważne. Włączyłam sobie YouTube, w wyszukiwarkę wpisałam hasło "erin condren" i moim oczom ukazał się magiczny świat naklejek do kalendarzy oraz filmy z Bullet Journal. Otworzył się przede mną świat kreatywnego planowania.

Szybko zakupiłam mój pierwszy The Happy Planner firmy me & my BIG ideas i zaczęłam projektować naklejki.... w Wordzie!

Bardzo szybko stałam się mistrzynią projektowania tabelek i wykresów w Wordzie ha ha. Sprawiało mi to ogromną przyjemność.

Zastanawiałam się, jak to robią ludzie za granicą, że ich naklejki wyglądają tak profesjonalnie. Postanowiłam kupić odpowiedni sprzęt do cięcia naklejek z oprogramowaniem do projektowania grafiki. 

Tak nastał rok 2017 i zaczęłam uczyć się projektować naklejki w programie graficznym, drukować je za pomocą drukarki fotograficznej i wycinać, nie nożyczkami tylko PLOTEREM.

Gdy pokazywałam naklejki moim znajomym byli zdziwieni i zaskoczeni, że coś takiego istnieje.

Na Allegro postanowiłam wystawić 5 sztuk mojego pierwszego zestawu naklejek "English Garden" (jest dostępny w sprzedaży). Sprzedałam wszystko!

To był znak. Chciałam to robić zawodowo i przekonało mnie to do działania.

Od 1.02.2018r. Jestem właścicielką sklepu pink♥craft. Projektuję i sprzedaję artykuły papiernicze i biurowe ułatwiające zarządzanie czasem. 

Rozpoczęłam od sklepu na Allegro, a teraz z radością witam Was w moim Sklepie Internetowym.

Sama pakuję zamówienia i dbam o to, aby każda paczuszka była wyjątkowa. Czuję się wtedy, jakbym pakowała dla Was prezenty ;)

PINK♥CRAFT MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:

Facebook - https://www.facebook.com/pinkcraftstickers/

Instagram - https://www.instagram.com/pinkcraftstickers/

YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCwOGJ6QLIdTMrGX8inw1krg 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl