Lipcowe nowości - KOLEKCJA WAKACYJNA LAMA 0
Lipcowe nowości - KOLEKCJA WAKACYJNA LAMA

Przez ostatnie półtorej tygodnia projektowałam dla Was kolekcję naklejek wakacyjnych, którą nazwałam "Wakacyjna Lama".

Pozwólcie, że zapoznam Was z tą kolekcją.

Postanowiłam, że do sklepu pink♥craft wprowadzę nowe kategorie naklejek tematycznych (widoczne po rozwinięciu paska kategorii po lewej stronie, zatytułowanego Produkty->Tematyczne zestawy naklejek):

- Kalendarz miesięczny

- Początek miesiąca

- Notatki miesięczne

Wszystkie naklejki z kategorii powyżej są zaprojektowane z myślą o notatniki używane do Bullet Journal w dwóch rozmiarach, zależnie od wielkości obszaru kropek na stronie:

- 21x16 cm (np. memo BOOK),

- 20x12 xm (np. Moleskine).

Wystarczy linijką zmierzyć jaki obszar zajmują kropki i zaznaczyć wybraną wielkość produktu, którego chcemy kupić. Oznaczenie jest obowiązkowe i bez tego nie dokonacie zakupu. Opcji tej, niestety brakuje na Allegro i produkty w dwóch różnych wielkościach muszą być umieszczone w dwóch podobnych aukcjach ;(

Standardowo zaprojektowałam mini zestaw naklejek składający się z 2 arkuszy, mini tygodniówka:

Duży zestaw naklejek składający się z 8 arkuszy w ozdobnym folderze. Z folderu możecie wyciąć stronę początkową miesiąca lub zrobić w nim dziurki i wpiąć do segregatora:

Zestaw naklejek miesięczne notatki, gdzie możecie zanotować miesięczne cele, ulubieńców, książki, oszczędności, ważne wydarzenia z miesięcznymi śledzikami nawyków:

Naklejki ozdobne na pierwszą stronę miesiąca. Zestaw zawiera arkusz naklejek miesięcy na cały rok, dużą ozdobną grafikę lamę w okrągłej ramce ozdobionej kwiatami i liśćmi, kalendarzyk miesięczny w formie zakładki:

Zrobiłam dla Was również kalendarz miesięczny na sierpień. Od 1 września kalendarz zostanie zmieniony tak, aby pasował do dowolnego miesiąca w Waszych Bujo. Kalendarz zawiera naklejki z ważnymi dniami oraz świętem wolnym od pracy.

Tabelkę musicie już narysować samodzielnie, ale chcę również wam to ułatwić i dlatego poniżej umieszczam wzory kalendarzy z wymiarami tak, aby pasowały do naklejek:

- 21x16 cm (np. memo BOOK)

 

- 20x12 cm (np. Moleskine)

Link do wszystkich naklejek z kolekcji "Wakacyjna lama".

Naklejki są do kupienia również w moim sklepie na Allegro.

Mam nadzieję, że wam się podobają i umilą wam sierpniowe planowanie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl