Kreatywne planowanie 6-19.08.2018 r. Lamy i sukulenty. 0
Kreatywne planowanie 6-19.08.2018 r. Lamy i sukulenty.

Od 09 sierpnia rozpoczęłam dodatkowo pracę na etacie (8 godzin) i to zmianowym. Jeden tydzień na rano, następny na popołudnie i tak naprzemiennie. Pierwszy raz pracuję na zmiany, więc jest to dla mnie nowe doświadczenie, które siłą rzeczy spowodowało wejście na wyższy poziom planowania. Pogodzenie 2 prac (pink♥craft to dla mnie mnie nie tylko hobby, ale też i praca) i znalezienie czasu na życie prywatne. Życie prywatne - czas wolny, coraz częściej jest dla mnie jak jednorożec, nie istnieje.

Każda działalność gospodarcza/StartUp na początku jest jak skarbonka bez dna. Trzeba z własnych oszczędności płacić za postawienie sklepu i domenę, materiał, promocję itd. Ja podchodzę do tego w inny sposób, gdyż chcę, aby nie kojarzyło mi się to negatywnie. Ja inwestuję w pink♥craft, aby ta inwestycja przyniosła w przyszłości dochód, bo już daje mi dużo radości ;)

Postanowiłam dodatkowo rozpocząć "normalną" pracę. Przez "normalną" mam na myśli pracę taką, którą wykonuje większość społeczeństwa. Wstajemy, kawusia/obiadek, "siedzenie w robocie" 8 godzin, powrót do domu, 10 każdego miesiąca wypłata. Tylko po tych 8 godzinach mam godzinę na powrót z pracy, ogarnięcie się i rozpoczynam pracę w pink♥craft do 21 i lulu spać, bo na 6 do roboty, na przykład przy porannej zmianie. Widzicie tu życie prywatne? No właśnie. Ale jestem szczęśliwa, bo pracuje na to. abym w przyszłości mogła poświęcać się tylko pink♥craft.

Mam również parę projektów do realizacji, które nie powstaną bez zastrzyku gotówki, a dzięki nim sklep będzie jeszcze piękniejszy, bardziej widoczny w Internecie oraz Wy, Drodzy Klienci na tym jeszcze bardziej skorzystacie.

Dwa tygodnie 6-19.08.2018 r. w moim bujo

Użyte naklejki:

- sukulenty kupione na Pyrkonie w Poznaniu,

"Wakacyjna Lama" mini zestaw naklejek składający się z 2 arkuszy, mini tygodniówka,

- złote dni tygodnia z datami, oznaczeniem weekendu i złotymi kropkami do zrobienia listy zadań,

- spa day - "Kąpiel, relaks w wannie" ikonki graficzne,

- "Butelka natryskowa" ikonki neutralne z miejsce na notatki w ramce, użyłam do zaznaczenia dnia, w którym zaplanowałam, że pomyję naczynia zalegające w szafce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl