Październikowe nowości - Kolekcja "Baśniowa Jesień" 0
Październikowe nowości - Kolekcja "Baśniowa Jesień"

Październik od zawsze kojarzył mi się z jesienią, kolorowymi liśćmi, pogodą herbatkową i dobrą książką, którą czytając nie mam wyrzutów sumienia, że w tym czasie mogłabym skorzystać z pięknej pogody.

Dla wyjaśnienia ;) Pogoda herbatkowa - brzydka pogoda, przy której siedzenie w ciepłym domu pod kocykiem z gorącym kubkiem ulubionej herbaty jest czystą rozkoszą. Osoby, które to uwielbiają mają również przyzwolenie na świeczki zapachowe. Ja uwielbiam piernikowe. 

Prezentuję jesienne naklejki. Oczywiście z liśćmi i książkami w roli głównej, a całą kompozycję uzupełniają ręcznie pisane pożółkłe kartki i elementy z różowego złota.

Naklejki miesięczne notatki, strona tytułowa miesiąca oraz miesięczny kalendarz zawsze będą do kupienia w dwóch rozmiarach 21 x 16 cm oraz 20 x 12 cm, żeby pasowały do każdego dziennika.

 

Zestaw naklejek miesięczne notatki, gdzie możecie zanotować miesięczne cele, ulubieńców, książki, oszczędności, ważne wydarzenia z miesięcznymi śledzikami nawyków:

Naklejki ozdobne na pierwszą stronę miesiąca. Zestaw zawiera arkusz naklejek miesięcy na cały rok, dużą ozdobną grafikę, kalendarzyk miesięczny w formie zakładki:

Kalendarz miesięczny na październik. Kalendarz zawiera naklejki z ważnymi dniami:

Mini zestaw naklejek 2 arkuszy:

Duży zestaw naklejek składający się z 8 arkuszy w ozdobnym folderze. Z folderu możecie wyciąć stronę początkową miesiąca lub zrobić w nim dziurki i wpiąć do segregatora:

Tabelkę kalendarza musicie już narysować samodzielnie, link do wzoru -> https://kreatywneplanowanie.pl/pl/n/20

Link do wszystkich naklejek z kolekcji "Baśniowa Jesień".

Naklejki są do kupienia również w moim sklepie na Allegro.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl