Zaplanuj ze mną luty. Naklejki "Urocze Kwiaty" 0
Zaplanuj ze mną luty. Naklejki "Urocze Kwiaty"

Przy L4 nie da się tylko leżeć w łóżku, pomysły coraz bardziej szaleją w głowie domagając się uwolnienia, a ręce na siłę zaczynają szukać twórczego zajęcia.

Nie potrafię żyć na zasadzie wstaję rano, praca na etacie, dom i serial w ramach relaksu. Moja twórcza natura powoli "wygryza" mnie od środka. Robię się nerwowa i rozdrażniona, a głowa przepełnia się pomysłami przez co szybko się rozpraszam. 

Mam już dość zimy za oknem oraz nie przepadam za komercyjnymi sercami na Walentyki, więc zaprojektowałam kolekcję naklejek na luty w innym stylu.

Motywem przewodnim jest natura, kwiaty, liście i WIOSNA.

Mam nadzieję, że te naklejki w waszych bujo przyciągną pierwsze promyki słońca.

 

Naklejki kupicie tutaj--> https://kreatywneplanowanie.pl/pl/p/Urocze-Kwiaty%2C-zestaw-8-arkuszy/134 (Na dole tej strony są produkty powiązane, czyli inne arkusze naklejek z tej kolekcji, jak np. kalendarz miesięczny, strona tytułowa miesiąca, miesięczne notatki i mini zestaw naklejek 2 arkusze.)

Notatki miesięczne i strona tytułowa lutego

Dodałam ozdobny papier do scrapbookingu w zielone groszki i taśmę washi z złotymi listkami i różowymi prążkami. Papier i taśmy kupiłam w sierpniu w Paper Concept w Katowicach.

Lutowe notatki --> https://kreatywneplanowanie.pl/pl/p/Urocze-Kwiaty%2C-miesieczne-notatki-naklejki-/135

Lutowa strona tytułowa --> https://kreatywneplanowanie.pl/pl/p/Urocze-Kwiaty%2C-poczatek-miesiaca%2C-naklejki/136

Kalendarz miesięczny

Do namalowania kratek kalendarza użyłam markera Faber-Castell PITT artist pen COLD GREY I 230 B. W memoBOOK kartki 80 g/m2 marker nie przebija nawet przy nakładaniu 3 warstw, dzięki czemu kolor jest ciemniejszy.

Kalendarz miesięczny na luty --> https://kreatywneplanowanie.pl/pl/p/Urocze-Kwiaty%2C-kalendarz-miesieczny-naklejki-/137

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl